Sv. Jan Nepomucký
dřevo řezané, zlacené, pravděpodobně jižní Německo, 2. pol. 18. století, celková výška 36 cm, poškozeno, chybí ruce (Zí)
Přiloženo Vývozní povolení
03.12.2016 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Sv. Jan Nepomucký
Přiloženo Vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |